Umění

Kopie busty svaté Ludmily

S pomocí pokročilé technologie jsme vytvořili tuto nádhernou repliku, která zachycuje detaily originálu s ohromující přesností.

Celý proces začal v prostorách zámku na Mělníku, kde jsme použili 3D skener k důkladnému naskenování původní busty. Tím jsme získali digitální data, která jsme poté pečlivě upravili a přizpůsobili ve své dílně. Naším cílem bylo vytvořit tisk, který co nejpřesněji zachovává jedinečné rysy a výrazy svaté Ludmily.

S pomocí našich pokročilých 3D tiskáren jsme postupně vytiskli jednotlivé kusy busty. Každý detail byl pečlivě slepen a propojen, aby vytvořil dokonalou reprezentaci původního uměleckého díla. Ale nekončíme jen u samotné busty! Ručně jsme dokončili nejen samotnou bustu, ale i sloup, na kterém stojí. Tím jsme se postarali o každý drobný prvek, který dodává našemu dílu autentičnost a krásu.

A pokud si chcete prohlédnout tuto úžasnou bustu naživo, přijďte do kaple svaté Barbory na Mělnickém zámku. Tam můžete objevit její okouzlující půvab a dozvědět se více o jejím historickém významu.

Představte si, že máte vlastní bustu, která zrcadlí vaši osobnost, krásu a jedinečnost. S naším inovativním přístupem k 3D tisku a skenování můžete nechat zvěčnit sami sebe jako působivou bustu. Staňte se součástí uměleckého dědictví a přiveďte do světa nový unikátní kousek.

Proces je jednoduchý. Naše profesionální týmy se postarají o skenování vašeho obličeje a postavy, aby zachytili každý detail. Poté využijeme pokročilých 3D tiskových technologií k vytvoření vaší vlastní busty. Každý rys, každá linie a každá výraz vašeho tváře budou přesně reprodukovány, abyste měli skutečně autentický a osobní výtvarný klenot.

Ať už si přejete mít doma výrazný portrét sebe sama, nebo chcete darovat nezapomenutelný dárek svým blízkým, naše personalizované busty jsou dokonalou volbou. Vaše busta se stane neopakovatelným a ceněným uměleckým dílem, které budete s radostí ukazovat světu.

Překročte hranice konvenčních možností a vydejte se na cestu objevování sebe sama skrze umění. Vaše busta bude připomínkou vaší individuality, síly a krásy, kterou můžete předvést světu.

Přijďte a zapojte se do našeho ateliéru, kde vám poskytneme jedinečný zážitek z vytváření vlastní busty. Vaše osobnost bude vynesena na piedestal umění a stane se inspirací pro další generace.

Přidejte se do naší říše individuality a vytvořte si svou vlastní personalizovanou bustu. Buďte autorem svého jedinečného díla a nechte svět vidět skutečnou krásu, kterou nesete uvnitř.

Mapa Uherského Hradiště

Představujeme Vám naši unikátní topografickou mapu Uherského Hradiště, která byla vytvořena s láskou a precizností. Tato mapa, o rozměru 180x90 cm, byla vytisknuta našimi špičkovými 3D tiskárnami. Každý kus byl pečlivě vytištěn a ručně dokončen našimi řemeslníky, kteří se věnovali mokrému broušení a aplikaci lakovaného povrchu. Tato jedinečná mapa je nyní vystavena v renomovaném Slováckém muzeu, které nedávno získalo muzejní cenu Zlatého mamuta.

Artefakty ze Slováckého muzea

V rámci spolupráce s Slováckým muzeem v Uherském Hradišti jsme vytvořili neobyčejné exponáty, které oživují dobu bronzovou.

Prvním ze zajímavých artefaktů je zvětšená mince. Představte si, jak si můžete prohlédnout dobové peníze v detailním zvětšení. Tato mince je přesnou replikou mince, která kdysi sloužila jako platidlo a prostředek směny. Každý detail, každý reliéf a každý znak byl pečlivě reprodukován, abyste se mohli ponořit do historie a ocenit mistrovství mincovních zhotovitelů doby bronzové.

Druhým vzácným artefaktem je knoflík, který dnes zdobí expozici z doby bronzové. Tento knoflík je přesnou replikou originálu, který se zachoval do současnosti. Díky naší technologii jsme byli schopni zachytit každý detail tohoto malého, ale významného předmětu. Jeho tvar, vzor a povrchová úprava jsou věrně reprodukovány, takže si můžete představit, jakým způsobem se tento knoflík nosil a jaký význam měl v tehdejší společnosti.

Naše artefakty jsou nejen esteticky krásné, ale také mají historickou hodnotu a vzdělávací význam. Při jejich vytváření jsme se snažili o maximální přesnost a autentičnost, aby návštěvníci Slováckého muzea mohli zažít dobu bronzovou jako by byli přímo v ní.

Přijďte a prozkoumejte tento fascinující svět archeologických artefaktů. Naše věrné repliky z doby bronzové vám umožní vstoupit do minulosti a nasát atmosféru těchto dávných dob. Buďte svědky inovace, detailu a pečlivého zpracování, které jsme věnovali každému našemu exponátu.

Navštivte Slovácké muzeum v Uherském Hradišti a zažijte fascinující cestu do minulosti prostřednictvím našich věrných replik archeologických artefaktů. Ponořte se do doby bronzové a objevte bohatství, které nám tato epocha předala.

Něco Vás zaujalo a chcete nás ihned kontaktovat?