Cosplay, deskové hry a další fantasy

Mando helma

Jsme zde, abychom vám přinesli možnost výroby cosplay doplňků a replik oblíbených vozidel, soch či modelů z her, filmů a dalších světů, které si zamilujete.

Nabízíme širokou škálu možností pro vytvoření a dokončení vašeho cosplaye. Ať už toužíte po získání ikonické helmy Mandaloriana nebo detailně provedených zbraní, brnění či jiných částí kostýmu, u nás najdete vše, co potřebujete pro autentický a působivý vzhled.

Jsme tu pro vás od začátku až do konce. Nabízíme možnost objednání jednotlivých částí k vytisknutí, abyste si je mohli sami sestavit a přizpůsobit dle svých představ. Ale to není vše! Pokud si přejete kompletní dokončení a připravené k nošení části kostýmu, naše týmy jsou připraveny vám pomoci. Vaše vize se stává skutečností!

Naše služby se však neomezují jen na cosplay doplňky. Pro fanoušky sběratelství a dekorace nabízíme široký výběr soch, replik a modelů, které okamžitě přenesou atmosféru vašich oblíbených světů do vašeho prostoru.

Připojte se k naší komunitě nadšenců a objednejte si výjimečné cosplay doplňky a fanouškovské předměty, které vám umožní vyjádřit svou lásku k vašim oblíbeným postavám. Staňte se součástí příběhu a užívejte si vzrušení, které s sebou přináší cosplay a sběratelství.


D&D

Připravte se na neuvěřitelné dobrodružství s našimi 3D tištěnými postavičkami a dalšími prvky! Jsme tu, abychom vám poskytli možnost výroby jedinečných a detailních postaviček pro hru D&D z naší pokročilé SLA tiskárny.

S našimi precizně vyrobenými postavičkami získáte možnost přenést své hrdiny a zlé bosse těžkých levelů přímo na herní stůl. S každým detailně vytvořeným hrdinou nebo příšerou se budete cítit, jako byste procházeli skutečným světem Dračího doupěte.

Ale to není vše! Nabízíme také možnost nabarvit vaše postavičky, aby získaly ještě větší autentičnost a živost. Přizpůsobte je dle svých představ a nechte je ožít na herním plánu. Každý váš tah bude ještě zábavnější a každý souboj doslova rozžhaví váš herní stůl!

A co by Dračí doupěte bylo bez věže na házení kostkou? Nabízíme vám také výrobu Dice Toweru, elegantního a funkčního zařízení pro hody kostkou. S naším Dice Towerem budou vaše hody spravedlivé a zároveň zanechají dojem na vašich spoluhráčích.

A pro ty, kteří se rádi ponoří ještě hlouběji do světa hry, máme i další počiny, jako jsou domy, vozidla a další. Vyberte si ty, které nejlépe odrážejí vaše dobrodružství a přizpůsobte si je podle svých představ. Každý kousek vyrobený s precizností a láskou k hře.

Užijte si svobodu tvořit a oživit svět Dračího doupěte pomocí našich 3D tištěných postaviček, Dice Towerů a dalších předmětů. Připravte se na úžasná dobrodružství, která zanechají trvalý otisk v srdcích vás i vašich spoluhráčů. Buďte tvůrci svého vlastního světa!

Inserty a doplňky do deskových her

Rozšiřte své oblíbené deskové hry o nové rozměry a možnosti s našimi jedinečnými doplňky! Nabízíme širokou škálu insertů a vylepšení pro známé hry, jako je Carcassonne, Karak a mnoho dalších.

Díky našim precizně navrženým insertům se budete moci rychle a snadno připravit na hru. Každý dílek a součástka bude mít své místo a vy se již nebudete muset trápit s nepořádkem a balením. Přineste řád a organizaci do své herní kolekce!

A to ještě není vše! Máte-li ztracenou nebo poškozenou minci, element či jinou důležitou součástku ze své oblíbené hry, nezoufejte! U nás máte možnost dotisknout si tyto předměty a obnovit tak plnohodnotnost svého herního zážitku. Už se nebudete muset omezovat kvůli nedostatku součástek.

Jsme tu, abychom vám poskytli ty nejlepší doplňky pro vaše deskové hry. Užijte si neomezené možnosti a rozšiřte svůj herní svět pomocí našich kvalitních tisků a přesně vyrobených součástek. Přineste svým hrám nový život a zažijte je zcela novým způsobem!

Nechejte se unést světem deskových her a objednejte si naše vylepšení, inserty a dotisknuté předměty ještě dnes. Vytvořte si dokonalý herní zážitek, který vám bude přinášet radost a vzrušení každým tahem.

Něco Vás zaujalo a chcete nás ihned kontaktovat?