Služby

Využijte naše profesionální služby 3D tisku pro přesné a kvalitní vytváření fyzických modelů. S nabídkou FDM i SLA tisku, umožňujeme realizovat vaše nápady a projekty s precizností a inovativností.

Ceník služeb

hodinová sazba

3D Modelování - 750 Kč/hodina

Naše dovednosti v modelování vám umožní dosáhnout vašich nejodvážnějších nápadů. Zpracováváme 3D modely na základě vašich výkresů, náčrtků a obrázků. Máme také schopnost upravit hotové 3D modely a přizpůsobit STL soubory podle vašich představ.

3D Tisk - 89 Kč/hodina

Cena tisku se řídí několika faktory, včetně velikosti výrobku, jeho tiskové složitosti, použitého materiálu a zvolené tiskové technologie. Detailní informace o časové náročnosti tisku budou poskytnuty před samotným tiskem, aby bylo dosaženo transparentního cenového modelu.

Post-Processing - 750 Kč/hodina

V rámci finálního zpracování výrobků se věnujeme lepení větších objektů, vytváření závitů, odstraňování podpěr a mnoho dalšího. Naše služby zahrnují kytování, broušení a lakování vytisknutých kusů. Neomezené možnosti vám umožní dosáhnout dokonalosti ve všech aspektech vašich tisknutých projektů.

Ruční Detailní Barvení - 750 Kč/hodina

Umění v barvách: Naše dovednosti nekončí u tisku. Ručně dokončujeme každý výrobek prostřednictvím detailního barvení, které dodává život vašim projektům a zdůrazňuje jejich jedinečnost. Vaše výrobky budou vynikat díky našemu preciznímu ručnímu barvení.

Řezání Laserem - 120 Kč/hodina

Gravírování Laserem - 120 Kč/hodina

Servis/Oprava 3D Tiskáren - 750 Kč/hodina

Sleva pro více kusů: V případě objednání více kusů našich služeb poskytujeme slevu, napište nám na jan.zigacek@zigilab.cz.

Dopřejte si špičkovou technologii a získejte unikátní vizuální prvky prostřednictvím našeho 3D tisku. Kontaktujte nás a vyberte si nejlepší možnost pro vaše potřeby.

Od FDM a SLA tisku po modelování, skenování a laserové řezání. Dopřejte svým nápadům život s našimi inovativními službami a profesionálním servisem 3D tiskáren. Cena neobsahuje materiál, tudíž uvedené ceny nejsou finální. Finální cena bude definována cenovou nabídkou před samotnou realizací.